dupa

IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

PAIRINGI MAYBE-

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Anglia
Admin
Przewodniczący rady

Liczba postów : 120

PisanieTemat: PAIRINGI MAYBE-   Wto Wrz 25, 2012 9:45 am

NO DOBRZE, NADSZEDŁ CZAS ZWIERZEŃ.
Masz jakieś ulubione pairingi? Znienawidzone? Wyznajesz wyższość yuri lub hentai nad gejowskimi romansami? A może uważasz, że postaci są aseksualne i w ogóle nie powinno się ich parować?
WYŻAL SIĘ, POCHWAL, PRZEDSTAW SWOJĄ OPINIĘ, COKOLWIEK.
Temat-rzeka, ulubione ujawnię później- XDD

ZNIENAWIDZONE:

RusPrus. Zdecydowanie. Po prostu nienawidzę tej relacji, brzydzi mnie i odrzuca. Sponiewierany przez Ruskiego Prusak, wciąż dążący do płomiennej miłości między nimi? Serio? Prusak jako bezbronny ukeś? Poważnie?!
Nie dość, że gwałty i ogólnie sadomaso, to później oczywiście musi nastąpić gwałtowna przemiana Gilbercika, który nagle uświadamia sobie, że nie mógłby bez tego przeżyć! Tak, jak inne pairingi jeszcze jestem w stanie zdzierżyć, to tego nie mogę, przecież na to nawet nie da się patrzeć. ; ; Dziki hejt, tępię.
Ruskixktokolwiek. Może dlatego, że nienawidzę tej postaci. Ruski stanowczo jest aseksualny. :'D
PrusPol (GerPol, RusPol). Ja chrzanię, jak w ogóle można sądzić, że łączy ich wielkie, romantyczne love? Nope, te charaktery jak dla mnie zupełnie nie pasują. Nie mówiąc o tym, że zupełnie nie kręci mnie ten jakże łatwo podłapywany przez fandom temat rozbiorów.
Germancest? LITOŚCI. NIE. BŁAGAM. Uberpoważny Niemiec i wiecznie upierdliwy Prusak... WYOBRAŻACIE ICH SOBIE RAZEM W ŁOŻU?! XD Nie mówiąc o tym, że w moim małym światku łączy ich wyłącznie miłość braterska i nie pasują mi w żadnej innej kombinacji.
UKPol. Bo chyba czegoś tutaj nie rozumiem. Skąd to w ogóle się wzięło? Anglik w tej parce całkowicie straciłby na charakterze, well.
DenSu. Nie tyle, co go nienawidzę, ale cholernie mnie drażni. Kolejny pseudo-lawhejcik, a ja, cholercia, zupełnie nie widzę ani Szweda, ani Duńczyka na dole. Niech się piorą po papach, ale nic poza tym. To by było nawet śmieszne.
PruIta, PruCan - CHODZĄCA SŁODKOŚĆ, AŻ MDLI. CUKIER, LUKIER, OWIECZKI.
Britaincest. Oni się nienawidzą, kuźwa, jakim cudem Anglik miałby zapałać gorącym uczuciem do kogoś, kto lał go po dupsku? Wszelkim syndromom sztokholmskim mówimy NIE.

......To by było na tyle, jeśli chodzi o moje pokłady hejtu. Oczywiście jest jeszcze spora rzesza pairingów, za którymi nie przepadam, ale, skoro już muszę, to ewentualnie je przeboleję. Od biedy.

Ostatnio zmieniony przez Anglia dnia Czw Paź 11, 2012 2:15 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Włochy Południowe
Uczeń

Liczba postów : 53

PisanieTemat: Re: PAIRINGI MAYBE-   Sro Paź 03, 2012 3:00 pm

Co do ulubionych to byłyby prawdopodobnie:
1. Niemcy/Włochy Północne
2. Spamano :3
3. USUK
4. Prusy/Węgry

Znienawidzone:
Większość z Rosją ( wyjątki to Rosja/Chiny i Rosja/Białoruś)
Pairingi z Japonią (nie żebym go nie lubił, lubię go, ale nie w pairingach)
Pairingi z Ukrainą (jakieś dziwne jak dla mnie)
FRUK
Germancest

Reszta jest dla mnie raczej obojętna. :)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Włochy Północne
Uczeń

Liczba postów : 43

PisanieTemat: Re: PAIRINGI MAYBE-   Nie Paź 28, 2012 7:09 pm

Z ulubionych - RusPrus, nawet nie jako miłość w sensie miłości, bo w coś takiego z nimi dwoma nie wierzę... Raczej jako taki sadomasochistyczny tworek z mocno zaznaczonymi wzlotami i upadkami (Wania pijany i trzeźwy? D:). Raczej ciężkostrawne, ale ciekawe.
Germancest. Poważny Ludwig i rozhulany Prusak? Owszem, jakby przyjąć że dwa takie charaktery nie mogą być razem, to GerIta też poniekąd nie ma sensu. Taki fajny, słodki związek dwóch osób które mimo różnic znają się i rozumieją na wylot :3
GerIta i PruIta, bo to urocze poprawiacze nastroju.
GerMerica. Tak, dobrze przeczytaliście XD Because reasons, też ciekawa para, a chyba mało znana...
Francja i Joanna d'Arc.
Itacest, z tych samych powodów co Germancest 8D
Ze znienawidzonych - na pierwszym miejscu króluje PruHun. No bo proszę :C On ją kocha a ona niby też niby też, no ale jednak Austria. Strasznie przykre...
RoChu, bo nie. W ogóle jakoś mi nie podchodzi Chińczyk.
Rosja z kimkolwiek z ZSRR, bo w zasadzie wszyscy są do siebie podobni...
Japonia i Ameryka.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Islandia
Uczeń

Liczba postów : 52

PisanieTemat: Re: PAIRINGI MAYBE-   Sob Lis 03, 2012 7:25 pm

Uwaga .-.
... ostrzegam mile, że będzie nudno i do dupy.

Ulubione:
AusHun - A peaceful and pleasant couple - Szczerze mówiąc, to zazdroszczę Elci Rodericha. Nawet, jeżeli to bardziej Węgierka 'nosi spodnie' niż Austriak, tworzą taki dojrzały związek. Myślę, że nawet teraz Rodryś za nią tęskni i chciałby, żeby czasy AustroWęgier wróciły. Bo powiedzmy sobie wprost: Nawet kobieta niezależna taka jak Lizzie pragnie mieć się do kogo zwrócić w trudnych chwilach.
AmeCan - North America brothers - wyobraźcie to sobie. Alfred usilnie starający się ośmielić Mattiego, sprawić, żeby wreszcie zaczął się odzywać głośniej, co nie daje jakiegoś większego rezultatu? Przy okazji Mattie, który z całą pewnością swojego braciszka kocha i troszczy się o jego zdrowie (opieka zdrowotna w USA to żart). Walić więzy krwi. Przyjaźń między krajami kwitnie, a AmeCan nie musi być paringiem stricte seksualnym.
UkrCan - Cute/Crying Siblings - BOŻE. Fangirl mode right now, dziękuję. Osobiście Kanady nie widzę w innym związku hetero jak z Ukrainą. Oboje są delikatni, wiem, że mogliby się dobrze traktować. Zwłaszcza, że i braciszkowie mogliby mieć okazję do typowej słowiańskiej popijawy. Przynajmniej by się nie nudzili.
PRZEPRASZAM.
... NethCan - Tulip Couple & Franada - Fluffy Pair - te dwa postanowiłam wrzucić razem. Proszę się nie burzyć na tyle rzeczy z Kanadą, ale po prostu to moja ulubiona postać, więc będę tak lecieć. Z NethCanem sprawa prosta - Holandia na początku chciała skolonizować Kanadę, ale Anglicy (po rozprawieniu się z Francuzami) ich przegonili. Potem cała sprawa z WWII i ochroną Holenderskiej Rodziny Królewskiej. No i te tulipany. Franada to mój niby ukochany paring. Ale tylko w relacji Papa!Francja i chibi!Mattie. Z zestawem FACE Family.
Kolejny raz wstawię parę paringów razem.
SpaPiri - Christianity Couple - Nie mogę się na wstępie powstrzymać od strzelenia filmiku - http://www.youtube.com/watch?v=pCmOZ0meANc . W każdym razie, przynajmniej w mojej koncepcji relacja Antonia i Filipin jest mniej więcej taka sama jak przy Spamano. Przynajmniej na początku ich znajomości, no ale jednak trzeba dodać krwawe rewolty, które tak zniechęciły samą Lolę do Antonia tak bardzo, że relacje dyplomatyczne podjęli dopiero (chyba) w 1964 roku, nie pamiętam dokładnie.
KorPiri - Telenovela Couple / Strange Food Pair - W sumie to oni zaczynają się poznawać podczas Wojny Koreańskiej, bo Filipiny (wtedy wedle mojego headcanonu już Tala) pomaga Yongsoo w szeroko pojętym zaopatrzeniu, a także sama idzie na front. No niby nie z własnej woli, a przez namowę Ameryki, ale jednak! I podobno tam dalej miłość kwitnie. Jednym z jej przejawów jest ogromna popularność gwiazd k-popu i koreańskich dram na wyspach.
AmePhil/USPH - Democratic Duo - Z przyczyn oczywistych, czyli zakończenia wojny amerykańsko-hiszpańskiej i ponownym utraceniu niepodległości przez Filipiny, obecnie ich relacje nie były takie cute i fluffowe, jak w XXI wieku. Tala uważa Alfreda za dupka i w ogóle nie ma ochoty z nim rozmawiać, ale musi. Taki lekki hejt, podobny do tego, jaki na początku miała do Spejna. Obecnie to mają nawet dzień przyjaźni filipińsko-amerykańskiej. Wiele ludzi uważa, że w ogóle Piri jest stworzona dla Alfreda i jakby miał się w kimś zakochać, to właśnie w niej.
BruPinoy/BruPiri - Mulism/Catholic pair/Neighboors - Właściwie można o nich powiedzieć jako o niegdysiejszym małżeństwu, ponieważ dzielili te same terytorium przed kolonizacją Hiszpańską i tak naprawdę to dzięki pierwszym Bruneiczykom (czy jak to się pisze) trzeba w ogóle podziękować za zamieszkanie na tamtych wyspach, bo pod ich nadzorem tworzyły się pierwsze wspólnoty plemienne. No fandom mówi, że było to małżeństwo na zasadzie muzułmańskiej, co teraz by nie przeszło, bo Filipiny są katolickie, ale jednak.
PiriHon - Bloody tears / New Beginning - Love to to było przed i po wojnie. II Wojnie Światowej tak dla uściślenia. Japonia bardzo interesowała się Filipinami i miała (przynajmniej oficjalnie) wyzwolić je spod panowania USA, jednak wyszło na to, że Ameryka nie odda ich tak łatwo i zaczęło się hate. Bardzo mocne hate. Rzeź Manili, znana inaczej jako Upadek Azjatyckiej Warszawy, mordy w Mindanao. Przekształcenie w trzyletnią o ile się nie mylę kolonię Japońską... Potem ich stosunki były niechętnie neutralne, gdyż Japończycy nigdy nie zapłacili za tamte zbrodnie ani nie przeprosili, ale teraz podobno wszystko idzie w niepamięć. Oby tak dalej.
MexPhil - Unloved Spanish Kids - W sumie najwięcej shipperów tego paringu jest za koncepcją Filipin jako faceta imieniem Juan. Jednak odwołajmy się do historii i tego, że moja ocka jest kobietą XD. Według jednej z teorii hetardów - gdy Spejn wracał do Europy, a Lola była jeszcze mała, oddawał ją pod opiekę Nowej Hiszpanii, czyli Meksykowi. No i ogólnie byli jak rodzeństwo, a jak to w naszym małym świecie często bywa, według napalonych fanów poszli do łóżka c:

Znienawidzone; (wybaczcie, nie będzie więcej epopei .-.)
- FRUK yourself.
- USUK
- GerIta
- RusLat
- TurPan
- *khm* DenNor *khm* (poza chibisami XD)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Szwecja
Uczeń

Liczba postów : 22

PisanieTemat: Re: PAIRINGI MAYBE-   Nie Lis 04, 2012 1:45 am

...To i ja sie naprodukuję- Why not?

Zacznę może od ulubionych. No więc:

SzwecjaxDania
Zacznijmy od tego, że lubię lovehate, więc ten paring szczególnie przypadł mi do gustu. Z tego miejsca pragnę pozdrowić Anglię. <3 Pasują mi do siebie te dwie silne i przeciwne charakterami strony. Przy tym zero słodyczy, zero lukru, dużo wojenek. Zdecydowanie popieram.

SzwecjaxNorwegia
Lovhate'u cieżko się tu doszukać, jednak ten paring jest równie fascynujący. Pasują do siebie po prostu.

HiszpaniaxPortugalia.
Oczywiście mam tu na myśli męską wersję Portugalii. Ten paring... brzmi dobrze.

Latynosi z Ameryki Południowej
Wersje fanowskie w Internecie są na prawdę świetne, więc różne kombinacje paringów z użyciem personifikacji krajów tego kontynentu są mile widziane.

Troche jeszcze tego jest, ale z drugiej strony, kogo to obchodzi? o:

A teraz kilka znienawidzonych:

Stany ZjednoczonexAnglia
Czosnek, kołki, srebrne pociski i dużo słońca.

SzwecjaxFinlandia
...Gdyby Fin nie był kreowany na takiego małego, przesłodzonego ukesia.

DaniaxNorwegia
Ja doskonale wiem, że historia i inne śmery-bajery, ale to do mnie zwyczajnie nie trafia. Zdecydowanie nie.

HiszpaniaxRomano
...Kolejny ukochany paring fandomu, a który mnie z kolei odpycha. Hahahah-

FelicianoxNiemcy
Tak, wiem, że się pogrążam, kochany fandomie, ale- No nie lubie. Nie lubie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Finlandia
Uczeń

Liczba postów : 6

PisanieTemat: Re: PAIRINGI MAYBE-   Nie Lis 04, 2012 6:24 pm

http://nyanyan.mangowe.pl/obrazek.php?100650#.UJV_WZmDtZw.facebook - tyle Wam powiem co do kwestii znienawidzonych pairingów xD

PiasekxEgipt

PatykxLudwig

^Nie ma lepszych pairingów na świecie : |
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Prusy
Admin
Uczeń

Liczba postów : 152

PisanieTemat: Re: PAIRINGI MAYBE-   Nie Lis 04, 2012 6:48 pm

PATYK X LUDWIG I CZARNY FACET Z HANGARU X AMERYKA, TYLE W TEMACIE. XD

Powrót do góry Go down